XXIV Дієцезіальний День Молоді.

Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя! Мт 5, 7

Цьогорічний ХХІV Дієцезіяльний День Молоді, що відбувається 18 – 20 березня 2016 року в Житомирі, сповнений новим змістом, задумом і  подіями.

Організаторами ДДМ на чолі з отцем Вальдемаром Павельцем розпрацювали ряд заходів що пов'язані безпосередньо з темою милосердя. Проводились катехези і різноманітні майстер - класи присвячені служінню бідним, вбогим, хворим, дітям - сиротам, людям з інвалідністю.

Щоб участь в XXIV ДДМ не була лише теоретичним слуханням про Боже Милосердя, в програмі є передбачено збір подарунків «для хворого в лікарні», «для дитини в Дитячому Будинку» та «для безхатнього». Під час Святої Меси 20 березня ці подарунки будуть принесені до вівтаря і передані директору Дієцезіального Карітас РКЦ в Україні, який розподілить всі дари серед потребуючих.

Наше Згромадження не стало осторонь, адже нашим служінням є діти. Отож сестри на чолі з с.Регіною взяли активну участь в одному  майстер - класів.

Сестра Регіна провела на початку коротку розповідь про важливість розпізнання свого покликання.Про вартість подружжя. Про необхідність здорових стосунків між чоловіком  дружиною і  дітьми. Про необхідність служіння один одному . Про важливість діл милосердя. Далі сестра Регіна розповіла про нашу харизму , про будинки на Україні в яких займаємось  дітьми. Слова Сестри були підтверджені слайдами про життя дітей і працю Сестер. Далі в менших  групах разом з сестрами учасники ділились як свідчать про милосердя, або якби хотіли свідчити після повернення додому. На закінчення - коротка молитва про розпізнання дарів у своєму житті та подяка за зустріч.

Підготувала с. Людмила.