25 - річчя обітів.

9 червня в урочистість Непорочного Серця Марії,
сестри зі Згромадження Дочок Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії
дякували Богу за дар покликання та 25 річчя обітів
с.Гелени, с.Алли, та с.Емілії.
Ювілейна Урочистість відбулася в костелі Христа Царя Всесвіту в м.Хмельницькому.
Все було дуже гарно приготовлено.
Урочисту Службу Божу целебрував о.Павло Шендера, рідний брат с.Емілії. Він є духовним отцем для клериків в Городоцькій Духовній Семінарії.
Ще багато священників співслужили разом з ним.
Ми радо вітали Головну Настоятельку нашого Згромадження Матір Маріанну Матеюк, та економку с.Ельжбєту Шпаковську, які приїхали з Головного Дому в Новому Місті над Піліцою в Польщі. Прибуло також багато сестер з усіх домів в Україні, та дітей, які сестри виховують.Особливе місце займали батьки та родина наших дорогих Сестер Ювіляток. Прийшли помолитися також парафіяни, де працюють сестри. Це були вірні з різних парафіяльних груп, таких як; Домашня Церква, кола Святого Розарію, 3 Ордену св. Францисканська світських, з групи "Діти Марії", Рицарі Коломба, з Неокатехуменальної дороги, та багато інших. Потім вони щиро дякували за дар цих Сестер та їхню невтомну працю.
Проповідь виголосив о.Роман Лаба на прикладі винаходу "Символу" - дощечки розломаної навпіл, яка служила в далекі часи, для впізнавання двох друзів, які розлучилися понад 25 років тому. Якщо ці дощечки сходились, то це були друзі.
Свято Непорочного Серця Марії. Одна половина належить Марії, а друга Ісусу. І все що Він говорив, Марія розважала у своєму Серці. Ми також маємо можливість прикладати своє серце до Серця Марії. Але не завжди наша дощечка відповідає Серцю Марії. Знати Її Серце означає мати відносини, дружбу.
Сестри Ювілятки сьогодні хочуть, щоб їх серця відповідали Серцю Марії.
Воно є найкращим засобом, щоб наше серце відповідало "Forma Dei"-Формі Божій, щоб у нас були Божі думки, почуття, прагнення..
Генеральна Настоятелька щиро подякувала батькам наших Сестер Ювіляток за жертву зі своїх дітей на службу Богові та людям. Дякувала також всім Отцям, які співслужили, сестрам та людям, які прийшли помолитись.
Після служби був невеликий, але дуже гарний концерт. Парафіяльний ляльковий театр професійно показав сценку про "Загублену вівцю". Всі дивилися з захвитом, та дуже дякували молодим "артистам".
Потім був урочистий обід для всіх. Все було дуже гарно на Славу Божу.

Після всього в домашній каплиці були відправлені Церемонії та обряд паління сердець. І на кінець була зустріч Генеральної Настоятельки з усіма сестрами, де вона щиро дякувала за служіння Богові, Згромадженню та Церкві. Вона також поблагословила кожну сестру для подальшого служіння на Славу Божу.
Підготувала с. Марія Мергут.