Ювілей Згромадження.

130 років, погодьтеся це солідний вік!

Тож Сестри Серцянки сьогодні, в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, дякують Господу за дар Згромадження Дочок Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії. Дякують за дар Засновників і за дар свого покликання.

Адже саме сто тридцять років тому, в 1885 році 8 грудня, Боже Проведіння послужившись особою отця Гонората Козьмінського, капуцина, за натхненням Духа Святого повстало наше Згромадження.Котрому доручено прекрасне завдання - працю з молоддю і дітьми,а особливо тими, котрі позбавлені родинного тепла.

Постать нашого засновника, отця Гонората як і Матері співзасновниці пребагаті. Особа скромного монаха,капуцина в Церкві до цього часу хоч і відкрита, але все ж таємнича.Сьогоднішня урочистість, у яку саме створив Згромадження, свідчить лише про одне - як палко кохав Богородицю Діву, як без решти був Їй відданий. Адже власною кров'ю написав акт присвячення Богородиці. На порозі сторіччя ювілею від  смерті отця Гонората (16.12.16року), дякуймо спільно за дар його життя і покликання.За те що Дух Святий збагачує неустанно Церкву покликанням і  харизмою

  Отже, вітаємо кожну сестру з цим прекрасним Ювілеєм! Бажаємо кожній великої любові до Христа, вірності та витривалості. Радості з покликання і єдності у спільноті. Закоханості у харизму Згромадження. Великої довіри до Божого Проведіння, міцної надії до Господа,та реалізації  свого покликання у служінні ближнім!!!

З ЮВІЛЕЄМ!!!