Хода на захист прав дітей та сім’ї.

За ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 4 червня, у суботу, в Києві відбулась перша Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сім`ї.
Мета акції – привернути увагу до проблем захисту прав дітей, утвердити в суспільстві принципи любові й поваги, виступити на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому задуму та природі людини.
Збір учасників розпочався о 10:00 на Софіївській площі, звідки об 11:00 єдина колона сімей із дітьми на чолі з главами Церков і релігійних організацій пройшла до Європейської площі – по вулиці Володимирській, проспекту Б.Хмельницького, Хрещатику.
Наші Сестри взяли також активну участь участь разом з дітьми: Київ, два будинки і Житомир.
По завершенню ходи, о 12:00 на Європейській площі члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій проголосили урочисті звернення щодо утвердження сімейних цінностей та на захист дітей. Також відбулися концертні виступи дитячих колективів та сімей.
Акція носила мирний характер, без політичної символіки та гасел, без будь-якої агресії та нетерпимості.
Учасники прес-конференції розказали яскравими плакатами та короткими гаслами всім перехожим та цілому суспільству, про причини та цілі цієї громадської акції, про першочергові заходи, необхідні для покращення ситуації з правами дітей та зміцнення інституту сім’ї.
Далі сестри разом з дітьми відправились до Прокафедрального храму,де настоятель отець Віталій звершив для нас Пресвяту Євхаристію в намірі Сестер та цілого Згромадження.Адже сьогодні у Сестер Серцянок головне титульне свято. Тож просили щоб материнське серце Богородиці завжди чувало над своїми доньками.
По завершені Сестри з Житомира завернули по дорозі до Ворзеля на могилу Єпископа Петра, де спільно з дітьми молились розарій та коронку до серця Марії за світлої пам’яті Архієпископа.
А по приїзді ціла спільнота згромадилась в каплиці на молитвах та обряді "палення серць",чим на ново підкреслила кожна з нас прагнення посвячення на власність Богу та служіння людям.