Різдво в «Домі Марії»

Різдвяні свята в «Домі Марії» цього року були насиченими. Багато духових вражень та пережиття з приводу хвороби с.Людмили Доманської, якої нам дуже бракувало особливо при Вігілікному столі та напротязі всього святкування, але маємо надію та ревно молимося , що у найблмщому часі с. Людмила буде з нами.
Глибоке та радісне пережиття залишила Пастерка, яку очолив єпископ-емерит Ян Пурвінський в кафедральному храмі св. Софії. Сестри та діти помандрували на неї після Вігілійної Вечері. Панувала тепла родинна атмосфера, оскільки після Богослужіння, до єпископа Яна мали можливість підійти всі присутні в храмі та поділитися оплатком. Чудовий спів колядок, які хор SAVIO , на чолі з нашою с.Геленою Гонгало, радісно виспівував, підносив на дусі та додавав різдвяної радості.

На другий день свят, 26 грудня «Дім Марії» зібрав традиційно всю спільноту сестер в Житомирі. За святковим столом, де не бракувало співу колядок, відвідали с.Людмилу, сестри мали змогу поділитися своїми переживаннями з цьогорічних свят та поспілкуватися , в родинній атмосфері.

27 грудня ми оглядали Різдвяну виставу в Катедрі у виконанні парафіальних дітей , постанову якої виконала наша с.Маріна Габінська , вказуючи на сенс життя та вартість часу у любові присвяченому людям. Після закінчення вистави «Дім Марії» гостив хрещених батьків дітей. Потім Рух Назаретанських Родин запросили дітей до святкового столу та конкурсів у Зарічанах. Діти були надзвичайно раді та щасливі.

28 грудня, в свято Мучеників Немовлят, до нас завітав єпископ Станіслав Широкорадюк. Після Служби Божої, яку відправив в нашій каплиці, благословив дітей та сестер. Завершилась гостина святковим обідом та подарунками від єпископа. Хай Господь й надалі керує кроками його служіння та благословляє у нелегкій праці на Сході України.

Богу подяка за прихід на землю Божого Немовляти, яке є вираженням та відображенням Його незбагненного милосердя до всіх людей доброї волі. Христос народився! Славімо Його!