Реколекції для Сестер.

В часі Великого Посту тривав І тур реколекцій для Сестер Серцянок з 28.02 по 05.03.в Ярмолинцях. Провадив реколекції отець Анджей Баран ОFM.cap. з Польщі.

Так добре склалось, що Отець Анджей є капуцином, а це значить, що напрямок роздумів був нам близький, бо скерований на св.Франциска і його духовну спадщину.

З самого початку Отець скеровував наші роздуми до важливості тиші і усамітнення для того щоб почути Божий голос.

Прикладом став  Моїсей: успішний, вихований і вивчений при дворі фараона, через обставини життя втікає у пустелю, і саме на вигнанні в самотності, монотонності життя,  пасучи овець у пустелі чує Божий голос.Сказано було про важливість внутрішнього діалогу.Розмовляти з собою, щоб потім порозмовляти з Богом. Відважитись ставити питання собі і Господу, а витишуючись почути відповідь, бо Господь промовляє в серці.

Конференції були пронизані думкамиЗасновників: о.Гонората і м. Паулі. А також Отець пригадував про важливість спільноти, котра завдяки єдності в покликанні,посланні, місії стає дієвою.

Отець реколекціоніст  скерував роздум до Богородиці в житті отця Гонорота, котрий намагався проникати в таємниці життя Марії. Він  обрав ЇЇ Царицею свого серця. Гонорат писав: "Марія це дзеркало,щоб щоденно в Неї вдивлятись." 

Завершились реколекції вдячністю і подяками Сестер для Отця Анджея, і для Сестер які нам допомагали своїм служінням, щоб ми могли як найкраще засередитись на молитві.

Підготувала с.Людмила.