Прощання з колядою

28 січня, в неділю, в Кафедральному храмі  св. Софії відбувся різдвяний вечір під назвою «Прощання з колядою».

Хоча назва й звучить  ностальгічно, все ж таки святиня знову наповнилась веселим колядуванням дорослих і дітей.

Першим виступив, і задав темп усьому дійству зразковий дитячий хоровий колектив « Дзвіночки » під керівництвом пані Ядвіги та Богдана Поліщуків.

За ними слідував Кафедральний хор під керівництвом пані Регіни Смірнової, який прославив Господа польськими колядками.

Наступними  були діти, які відвідують  катехезу при парафії, з представленням літературно-музичної інсценізації. Молоді актори, під керівництвом с. Маріни Габінської, так зуміли передати атмосферу, драматизм та правдиву  реальність Божого Різдва, що у багатьох глядачів котилися сльози по обличчі від пережиття.

 Ну а далі, несподівано, в храм весело та жваво, під   супровід  дзвіночків, ввійшли колядники. То був зведений хор « Savio » та « Laudate », під керівництвом с. Гелєни Гонгало,  котрі натхненно та майстерно прославили Новонародженного Господа.

            Так в теплій родинній атмосфері пройшов  чудовий Різдвяний Вечір. Як зазначив о. Віктор Маковський, настоятель парафії: «Швидко промайнув час, ми мусимо так наколядуватись, щоб з ностальгією знову не могли дочекатись до наступних свят Різдва Господнього, щоб новими співами наповнити цей храм та все своє життя.»

 

Підготувала с. Гелена Гонгало.

Більше фото в галереї.