Подорож постулянток до Польщі.

З 14 по 18 листопада наші постулянтки: Тетяна, Юлія та Юліана на чолі з с. Регіною та с. Геленою мали змогу відвідати Польщу. Сестри взяли участь в церемонії вічних обітів с. Вікторії Міліцейської та відвідали головні доми сестер: Скужец, Нове Място. А також побували в Варшаві та Любліні. Виїзд був добре спланований та програма насиченою.
Обіти с. Вікторії відбулись в дуже сердечній та родинній атмосфері, проповідь єпископа Тадеуша, Ординарія Дрогічинської дієцезії на тему любові вічної та дочасної ще довго буде відлунюватись в наших серцях.
Також сестри мали змогу бути присутніми на церемонії передання настоятельства в Скурцу у присутності Матері Генеральної Марії. Місце с. Терези Мрочковської посіла с. Аніта Пяшьчік. Дуже зворушливими були промови сестер. С. Тереза згадувала: так як важко їй було обійняти цю посаду в Скурцу так зараз їй не хочеться їхати з цього місця. «Ви є прекрасні»: - сказала с. Тереза, обіцяючи, що буде пам’ятати про свою спільноту біля Матері Божої Ченстоховської, куди її призначили. С. Аніта теж просила сестер про молитву та процитувала слова св. Терези з Авіля, що сестри мають прикрити своїми чеснотами її недоліки. Молоді сестри зустрілися також з новіціюшками: Асею та Христиною, яка є родом з Росії.
Наступного дня ми помандрували до Нового Мяста, де відвідали реліквії о. Гонората та музей, а також помолились на могилах Матері Паули та сестер, просячи особливо про витривання в покликанні для постулянток. Візит до Нового Мяста був зміцненням на дусі та пізнанням власної тотожності, а також ознайомленням з сестрами; особливою була зустріч з двома постулантками з Польщі.
Далі була Варшава, де сердечно нас зустріла настоятелька с. Дорота Леончик. Сестри мали змогу відвідати головні костьоли міста.
На завершення був Люблін. Там теж відбулась дуже цікава зустріч з с. Марисею Плачек, яка повернулась з місій в Бразилії, де служила дев’ять років. Вона провела живу бесіду в формі презентації з фотографіями.
Цей візит збагатив нас: ми наповнились благодатями, відчули єдність з сестрами з Польщі, зміцнились духом наших Засновників, словом, ще раз утвердились в своєму покликанні.
Богу хай буде подяка через Пресвяте Серце Марії!
С. Гелена Гонгало