Перший Всеукраїнський Різдвяний бал.

Молодь Руху «Світло – Життя» відсвяткувала свій Перший Всеукраїнський Різдвяний бал.
Зустріч відбулася 21 січня 2018 р. в Бердичеві.
Були присутні священики, сестри та молоді люди з багатьох парафій України. Розпочалось торжество в храмі св. Варвари конференцією на тему «Нова культура», в рамах цієї промови о. Петро Глувка поставив перед всіма питання: Яка має бути справжня християнська радість? Чи Матір Божа танцювала?
Службу Божу очолив о. Олег Сартаков. А далі молодь була запрошена до ресторану, приміщення якого люб’язно надали господарі – родина з Домашньої Церкви. Там розпочалась святкова програма, яка тривала аж до 6.00 год. ранку.
Не бракувало танців, забав, конкурсів. Оскільки невід`ємною частиною балу є вальс, молодь з запалом взялась до вивчення цього класичного танцю і вже після декількох репетицій під керівництвом хореографа Анастасії, танцюристи закружляли в спільному вальсі так, що аж перехоплювало дух.
Богу подяка, що молодь мала змогу цікаво та по-християнськи провести дозвілля, виховуючись в новій культурі. Неабияких зусиль та старань приклали до організації цього свята наші сестри з Дому св. Йосипа, що в Житомирі.
Хай Господь й надалі надихає на добрі ініціативи для Його слави та спасіння довірених душ!

Підготувала с. Гелена Гонгало.
Більше фото в галереї.