Оплаток в родині Серцянок.

Вже стало традицією в нашій Серцянській родині, кожного року зустрічатись в часі Різдва Господнього, щоб ділитись білим хлібом Божої любові.
Ось і цей рік не став вийнятком. У Ярмолинцях, з 30 на 31 грудня 2017р. Сестри зібрались на чолі з Настоятелькою Вікаріату, с. Регіною на святкове зібрання.
Особливим гостем на нашому святі став Єпископ - Помічник Львівської Архідієцезії отець Едвард Кава OFM.
Після урочистої зустрічі Пастиря, ми спільно молились коронку до Божого Милосердя, після чого відбулась наша родинна зустріч в гроні Сестер, щоб поділитись подіями кожної спільноти.
О Сімнадцятій годині розпочалась Свята Літургія. Під час проповіді Отець - Єпископ підкреслив важливість оплаткової зустрічі і важливість складання побажань,а особливо перепрошення чи відвертої розмови між сестрами.
Отець Едуард наголосив на невипадковому приході на землю Господа Ісуса саме в стайні. Тут вміщена глибока символіка. Стайня - місце неприємне, там присутній специфічний запах, а навіть сморід. І це дуже подібне до нашого життя, також і духовного. Звірі теж символізують характер, наприклад осел - впертість і т.д. Пастир сказав відверті речі, що і наша Країна це стайня, де смердить корупцією, брехнею... Заохотив, щоб завжди говорити щиро і не мовчати. Заохотив до молитви за Україну і завждиїї любити, якою вона не була б. На закінчення Отець Єпископ уділив новорічного благословіння, та персонально, вкладаючи руки на голову.
Наступною подією стала святкова оплаткова вечеря, перед якою, Сестри ділились оплатком, складаючи собі навзаєм побажання. Під час вечері кожна Сестра отримала Дари від Дитятка Ісус, тобто на закладинці до книги був вписаний якийсь один із духовних Дарів Дитятка, який на цілий рік стане провідною думкою до роздуму для кожної з нас. Вечерю оздобив святковий спів колядок. На закінчення святкової трапези Отець усіх нас благословив, , а потім подякував за запршення і радість перебування у нашій Спільноті.
P.S. Дякуємо Сестрі Регіні за організацію і турботу про зустріч, а Сестрам в Ярмолинцях, на чолі з настоятелькою с. Галиною щиро дякуємо за декорації, посвячення, працю і теплу родинну атмосферу. Наш будинок насправді завдяки невтомними руками сестер перетворився на казкове місце.А кожній сестрі за присутність незважаючи на відстань і обовязки.
Нехай Господь Вам щедро винагородить!!!!