Оплаткова Зустріч у Серцянській родині.

У Серцянській родині традиційно, як щороку, відбулася оплаткова зустріч. Цього року Серцянська спільнота зібралась з 4 на 5 січня.
Розпочалась зустріч о 15 00 коронкою до Божого Милосердя.
Наступним пунктом - родинна зустріч в якій кожна спільнота, чи Сестра ділились важливими подіями зі свого життя, чи життя спільноти.
О 18 00 - Свята Літургія, яку звершив для Сестер Отець Ришард Федерчик давній приятель і духовний провідник Сестер, як і Згромадження.
Отець Ришард скерував проповідь стосовно Євангелії, котра розповідала про покликання апостолів. Звідки ж прості, невчені рибалки Андрій чи Петро відчули чи відчитали що перед ними Предвічне Слово.Тож до цієї ситуації Отець зацитував слова св. Августина "вчене незнання"- не знаю звідки знаю! Це таємниця Божого покликання.
Далі, після закінчення Літургії, події перемістились до їдальні, де після благословення Отцем оплатків, наступило для Сестер сердечне складання різдвяних побажань. А потім - святкова вечеря та радісне спілкування з Співсестрами, не забракло і спільного колядування.
Святковий настрій підсилювався просто казковими декораціями цілого будинку: що в каплиці, так їдальні декором святкового столу, як і просторих коридорів будинку. Сестри створили своїм посвяченням і майстерним приготуванням надзвичайну атмосферу радості і свята.
Сердечно дякуємо за труд та посвячення спільноті Сестер з Ярмолинець, Сестрі Регіні за організацію, а всім Сестрам за участь.
Нехай Господь Ісус винагородить, святий отець Франциск, блажанний отець Гонорат та Матір Паула Малецька!!!!