Оплаткова зустріч з Апостольським Нунцієм.

  Вже четвертий рік поспіль, сестри Серцянки поспішають на спільну оплаткову зустріч. Цей рік теж не став вийнятком.

  Тож у Зарічанах, що поряд Житомира, в осередку “Caritas- Spes”запланувано цю зувтріч. Щоб Сестри мали змогу побути зі собою якнайдовше, порозмовляти та поділитись своїми радощами і переживаннями, розпочалась зустріч 2 січня спільною вечерею. Наступним пунктом програми стала спільна молитва бревіарію і капітула справ.

 Третє січня розпочалося для сестер спільною ранковою молитвою. Наступним пунктом розпорядку дня став сніданок. А далі о 10. 45год., Сестри, на чолі із Настоятелькою Вікаріату, сестрою Регіною Ходаківською,зібрались при в'їзді до осередку, щоб зустріти очікуваного гостя.

   Цьогоріч шановним гостем на оплатковій зустрічі став Апостольський Нунцій в Україні, Архієпископ Томас Едвард Ґаліксон. Супроводжував Його Преосвященство, Монсеньйор Пйотр Тарнавскі.

  Свята Літургія розпочалась об 11.00год.

Після закінчення Літургії, Сестри приготували презентацію кожного будинку, щоб зазнайомити вельмишановних гостей із своїм щоденним життям, завданнями і харизмою Згромадження.

  Так, як у цьому ж часі в Зарічанах, переживали свої реколекції сімейні пари спільноти “Домашнньої Церкви”, Апостольський Нунцій і для них присвятив кільканадцять хвилин.

   Наступним пунктом родинної серцянської зустрічі, став спільний обід і ділення оплатком. І це дійство, в атмосфері піднесення і свята, супроводжувалось можливістю перепрошення і складанням побажань.

Також Сестри ставили запитання, а Його преосвященство Архієпископ Томас, з радістю розповідав про свою родину і традиції пов'язані із святкуванням Різдва.

Закінчилась наша тепла, хоч і січнева зустріч традиційно співом колядок і обдаровуванням подарунками, які за традицією, кожна спільнота готує взаємно заздалегіть.

Ділимось прекрасною проповіддю, яку проголосив до Сестер Апостольський Нунцій.

P.S. Сердечно дякуємо всім сестрам за участь, а особливо нашим декораторкам сестра Ядвізі і Марії за жертовність і посвячення і супер оздобу нашої банкетної зали, і бажаємо якнайшвидшого одужання!!!