НА ЗАХИСТ РОДИНИ.

Житомир долучився до 50 українських міст,
у яких небайдужі вийшли цілими родинами на центральні вулиці,
щоб святкувати Тиждень подружжя в Україні та свідчити про важливість і цінність традиційних міцних і щасливих родин.
Родин, фундамент яких - вірність, любов, піклування про дітей.

Рівно о 15-й годині, Наречені у весільному вбранні, діти у візочках, багато сімей з дітьми, люди старшого покоління. Усі вони вийшли зі своїх домівок, щоб центральними вулицями міста чималою колонною вирушити на вулицю Михайлівську, де чекала насичена програма під гаслом «Щаслива родина – тато, мама, дитина».
Організаторами свята стали Рада християнських церков Житомира й Житомирської області, Житомирська міська рада та ВБО АСЕТ. На початку свята до всіх зібраних звернулись представники християнських церков, нагадуючи про важливість християнських цінностей і звертаючись до Небесного Отця у спільній молитві про благословення для наших родин, для України.

Наша сестра Ядвіга взяла активну участь у цьому заході. На вулиці Михайлівській, де відбувались різні дійства і розваги між іншим і для дітей. Сестра Ядвіга, разом зі своїми помічниками - волонтерами , влаштувала майстер – клас для дітей, де при бажанні виготовляли листівки для мами і різні тематичні картинки, кошички, сердечка і т.д.
І хоч не обійшлось без дощу, то це свято стало незабутнім для багатьох сімей, які знайшли час і бажання бути разом, бути свідками справжніх християнських цінностей.
Більше фото в галереї.