Молитва серцянок за загиблими на Майдані.

Сестри-серцянки з Хмельницького, разом з дітьми та молоддю підтримали загальноукраїнський день жалоби та молились за душі вбитих під час сутичок в центрі Києва.

Були згадані імена майже всіх героїв, які віддали життя за Україну. 

Закликаємо всіх також молитись за Небесну Сотню та за долю нашої Батьківщини. Слава Ісусу Хрису! Слава Україні!

Молитва за Україну


Боже Великий! Боже Всесильний! Ми, грішні діти Твої, у смиренні сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче! Прости провини наші та провини батьків, дідів і прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу і подяку за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання змучених сердець наших. Благослови нашу Батьківщину Україну, волю та щастя їй дай.
Премилосердний Господи, хто вдається до Тебе з благанням, ласку Твою подай.
Благаємо Тебе, Боже Благий, за братів і сестер наших, що на засланні, у в'язницях, на тяжких роботах караються і мучаться. За вдовиць, за сиріт, за калік і немічних, і за тих, що Твого Милосердя та допомоги Твоєї потребують.
З'єднай нас усіх в єдину велику Христову сім'ю, щоб усі люди, як брати, славили Величне ім'я Твоє завжди – нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва за померлих

Господи, вислухай милостиво наші молитви, і як Ти утвердив нас у вірі в Воскреслого із мертвих Твого Сина, так зміцни нашу надію на очікуване воскресіння померлих. Через Христа, Господа нашого. Амінь.
*
Боже, славо вірних і життя праведних, Твій Син нас відкупив своєю смертю і воскресінням, помилуй усіх померлих вірних, які вже пізнали тайну нашого воскресіння, і дай їм участь у радості вічного щастя. Через Христа, Господа нашого. Амінь.
*
Боже, Ти вчинив, що Твій Син, перемігши смерть, увійшов до неба; дай усім померлим вірним участь у Його перемозі над смертю, щоб вони могли вічно споглядати Тебе, свого Творця та Відкупителя. Через Христа, Господа нашого. Амінь.