МАГНІФІКАТ ДЛЯ ГОСПОДА.

   8 вересня, у свято Народження Пресвятої Діви Марії в серцянській родині ювілей - 25річчя перших обітів Сестер Регіни, Юлії, Антоніни, Зофії.

Двадцять п'ять років тому чотири молоді особи у великій конспірації, при замкнених дверях собору склали Господу обітниці чистоти вбогості і послуху.

Ціла родина Серцянок на чолі з Генеральною Настоятелькою, Матір’ю Марією згромадилась у кафедральному храмі святої Софії у Житомирі.

  На урочистість приїхало багато гостей: сестри-монахині з інших Згромаджень, парафіяни з Житомирських приходів, як і приходів де працюють сестри, священики, які співпрацювали і співпрацюють зі Згромадженням, а також священики з Білорусії і сестри Серцянки з Литви.

  Урочисту Святу Месу очолив Архієпископ Петро Мальчук у співслужінні з єпископом Станіславом Широкорадюком та єпископом Леоном Дубравським. Під час проповіді Владика Петро зазначив про важливість серця,як місця в якому відбуваються найважливіші події. Що людина вимірюється серцем. І саме серце вказує на велич людини. Серце яке слухає і приймає Слово Боже, ставлячи у приклад Непорочне Серце Марії. Після проповіді наступив обряд відновлення  обітниць Христу на руки Генеральної Матері і вручення віночка, котрий символізує вінець слави, котрий вручить Христос за вірність у вічному житті.

Після закінчення Святої Літургії, гості  відправились у мальовничі Зарічани, де в  центрі карітас відбувся святковий бенкет поєднаний з привітаннями і музичними поздоровленнями з нагоди ювілею  Сестер. Свято відбулось у родинній атмосфері сповненій тепла радості і вдячності.

Підготувала с. Людмила.