Літо 2016.

В Зарічанах з 13.06.- 24.06.2016р проходив відпочинок для дітей з двох приходів: Фастова (Київської обл.) і Городківки (Вінницької обл.).
Літній відпочинок був спрямований на поглиблення віри. В розпорядку дня були Свята Літургія, ігри, конкурси, інтеграційні танці. Діти переживали реколекції на основі фільму «Король Лев».
Святу Літургію служив для дітей Єпископ сеньйор Ян Пурвінський. Увесь цей час єпископ перебував разом з дітьми, повчаючи словом, служачи святими таїнствами, розмовляючи з дітьми, та ділячись своїми спогадами про різні життєві ситуації.
На завершення відпочинку дві групи мали виїзд в Житомир. Там відвідали два музеї, Кафедральний храм святої Софії, а також веселі каруселі в міському парку ім. Гагаріна, не забракло дітям і смачного морозива.
Також від благодійної Місії "Карітас - спес" діти отримали подарунок з різними іграшками та несподіванками.
Завершенням стало вогнище з власноруч смаженими ковбасками і подякою дітей для всіх хто допомагав у створенні гарного відпочинку.
День від’їзду співпав з іменинами єпископа Яна, тому після ранкової святої Літургії діти склали Пастирю свої щирі дитячі побажання.
.