ЛІТНІЙ КРУЇЗ.

Цього літа нам вдалося здійснити справжній круїз. Сестри разом з дітьми з «Дому Марії» розпочали подорож з прекрасного міста Лева. Шостого серпня нас гостинно приймали наші Сестри, котрі живуть і працюють у Львові. На початку ми насолоджувались красою краєвиду із вершини замкової гори, а наступного дня милувались архітектурою древнього міста. Дякуємо Сестрам за посвячення і гостинність за атмосферу, завдяки якій ми почувались наче вдома.
Наступним пунктом подорожі став Краків. Ми, завдяки гостинності Отців Редемптористів, мали змогу зупинитись в будинку паломника Отців Редемптористів. І вечірній Краків, і замок на Вавелі, і санктуарій в лагівниках святої Фаустини Ковальської і Святого Йоана Павла ІІ, де ми мали радість молитися та брати участь у Святій Літургії справили неабиякі враження на всіх нас.
Подальшим пунктом став Колобжег. Впродовж чотирьох днів нас щедро гостили наші Сестри. Ми мали змогу безтурботно насолоджуватись красою Колобжега і Балтійського моря. Проведінням Божим і стараннями сестри Ядвіги, заплановано була також і зустріч з пані Доротою, котра присвятила час для наших дітей і провела різноманітні майстер – класи. Це були і ліплення фігурок із соленого тіста, приготування піци самими дітьми як і фруктів в шоколаді, та приготування тістечок.
Від щирого серця складаємо подяку за прихильність відкритість, жертовність та посвячення для сестри Ядвіги Козловської, адже завдяки Вашій Сестро турботі ми могли дуже комфортно і безтурботно відпочивати. Памятаємо в молитві.
Нехай Господь сторицею винагородить усі труди і посвячення!!!

P.S. Ми разом з дітьми, незмірно вдячні Сестрі Регіні, котра взяла увесь тягар паломництва, беручи кермо у свої руки, за посвячення і жертовність. Нехай Господь благословить і щедро зсилає свої благодаті!!!
Підготувала с. Людмила.