Концерт «Прощання з колядою»

В останню неділю перед святом Стрітення Господнього у кафедральному храмі Святої Софії в Житомирі відбувся концерт «Прощання з колядою». Цей захід подарували парафіянам молодіжний хор «Савіо» та музична група створена при нашому приході. До складу музичної групи входили представники духовенства, які з радістю погодились прийняти участь у репетиціях та концерті. Це о. Лукас Пероззі та о. Олег Сартаков.

Керівник молодіжного хору – с. Гелена Гонгало – підібрала чудовий репертуар для концерту. У програмі усі композиції були новими як для хору, так і для парафіан. Лише традиційною залишилося виконання колядки «Тиха ніч».

Розпочався концерт загадковим виконанням колядки «Тиха ніч». Адже композицію учасники виконували у повній темряві храму. Лише промінь прожектора освітлював чотирьох солістів, а хор з'являвся пізніше з мерехтливим світлом у долонях.

Цей концерт здивував парафіян своєю міжнародною спрямованістю. Бо у програмі прозвучали різдвяно-новорічні композиції на іноземних мовах. А саме латиною, польською, англійською та іспанською з бразилійським акцентом. Ведучі коротко ознайомили слухачів з традиціями як українськими, так і дивакуватими обрядами інших народів
Молодіжному хору «Савіо» допомогли у проведенні заходу дітки з нашої парафії. Вони взяли участь співом, мистецтвом слова та прикрасили фінальну композицію у образі Янголяток. Учасники концерту прощалися з парафіянами з запаленими бенгальськими вогниками, тим самим створивши чудову атмосферу прощання з колядою.

За матеріалами Київсько-Житомирської Дієцезії