Зустріч настоятельок.

У Житомирі, в будинку Сестер, з 17.11.14 - 19.11.14року відбулася зустріч сестер настоятельок. Вів зустріч отець Анджей Баран, ofm.cap., котрий живе і працює в Польщі, в м Любліні.
Отець наблизив сестрам постать блаженного отця Гонората Козьмінського, засновника Згромадження сестер Серцянок, як звичайну людину, яка у своєму житті переживала кризи і духовні труднощі.
19.11. До групи сестер доєдналась ціла житомирська спільнота, щоб пережити день зосередження. Під час конференцій отець наблизив тему пробачення у спільноті. Наступна конференція була присвячена францисканському стилю.
А під час святої Літургії, отець Анджей проголосив проповідь на тему читань і євангелії дня Лк.19( 1 - 10). Він поділився роздумом над життям Закхея і його станом у суспільстві і відносинами із земляками. Отець Анджей наголосив про те що І сус - дзеркало. Закхей розгледів своє життя, правду про себе. І тут зломався увесь дотогочасний образ його мислення. Тож змінити спосіб мислення - найтяжче, а відтак і найбільше що людина може зробити у своєму житті.
"- Цей дім отримав спасіння" - каже Ісус. Господь промовляє до нас, щоб ми покаялись, винагородили кривди і обперлись на гарячому прагненні Бога.