Зустріч Богопосвячених осіб та чування для молоді.

З нагоди оголошеного папою року Богопосвяченого життя, у бердичівському санктуарії 24 квітня 2015р. відбулася зустріч для Богопосвячених осіб цілої України. На зустріч прибули пастирі Церкви.Численно прибули монахи і монахині до Всеукраїнського санктуарію,не стало вийнятком і наше Згромадження.
Розпочалась зустріч привітанням і конференцією Апостольського Нунція в Україні Томаса Едварда Галліксона.
Після конференції - коротка перерва на каву і можливість відвідати супер новітній музей американського письменника, котрий народжений У Бердичіві і охрещений у Бердичівському санктуарії,а поляка за національністю Юзефа Конрада (Коженьовського).
Святу Літургію очолив архієпископ львівський Мечислав Мокшицький.
Наступним етапом став круглий стіл за участю архієпископів і єпископів вів його єпископ Віталій Скомаровський. Слово надавалось архієпископу Петру Мальчуку, єп. Станіславу Широкорадюку, і єп. Леону Дубравському. Тут, у цілком родинній атмосфері, учасники коментували питання, чи свідчили про приклади посвячення і жертовного служіння пастирів, котрого стали свідками.
А ввечорі, від 20. 00 розпочалось молитовне чування для молоді. Храм був просто переповнений молоддю, яка прагне молитись і розпізнати своє життєве поклинання. Це доречі вже друге чування такого напрямку для молоді, перше відбулось рік тому. Цього року с.Геля і я також разом із молоддю парафії св. Софії, взяли участь у чуванні в намірі нових покликань. Я молилась також про відвагу для молоді, щоб дозвалили благодаті покликання розвиватись у собі, і сміливо казали Господу "ось я,пошли мене". Прибула на нічне чування молодь з різних місць України: Львова і Одеси, Житомира і Броварів, Києва і Красилова, Вінниці і Мостиськ. Музично супроводжував чування молодіжний гурт зі Львова "S.ANTO", що діє при парафії св. Антонія. Ніч була пребагата на події: це і коференції, Свята Літургія, і адорація Пресвятих дарів, праця в групах, а все це перепліталось свідчнннями богопосвячених осіб про їх покликання та відповідь для Господа. Завершилось чування благословінням і розісланням о 6.00.
Підготувала с.Людмила.