Духовна справа допомоги покликаним

«Жнива великі, та робітників мало. Просіть, отже, Господаря жнив, щоб вислав робітників на свої жнива» (Мт 9, 37-38).

На цей заклик Христа, можеш дієво відповісти, включаючись в турботу про покликаних через молитву і жертвування страждань. Можеш огорнути духовною опікою Сестер зі Згромадження Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії (Серцянки) та дівчат, котрі покликані до цієї монашої родини, щоб саме в ній розширювати культ Серця Марії.

Якщо прагнеш приєднатись до такої молитовної спільноти і братии участь в справі духовної підтримки покликань, заповни сторінку з декларацією, яка підтверджує час і обрану форму духовної підтримки та вишли нам за адресою:   сестри Серцянки, вул.Чапаєва 63, смт. Ярмолинці, Хмельницька обл., 32100. Раз в місяць, в твоєму намірі будемо молитись під час Святої Літургії.

 

Молитва у намірі покликань

О Ісусе, Добрий Пастирю, прийми наше прославлення і нашу покірну подяку за всі покликання, якими Ти щедро і постійно обдаровуєш свою Церкву. Візьми під свій покров єпископів, священиків, місіонерів і всі богопосвячених осіб: вчини так, щоб вони були прикладом життя воістину євангельського. Дай силу і витривалість у своїх рішеннях тим, хто готується до святого священицького служіння і богопосвяченого життя. Примножуй число робітників Євангелія, щоб проголошували Твоє Ім’я усім людям.  Дай усім покликаним силу, щоб були спроможні полишити все і вибрати тільки Тебе, який є Любов’ю. Вислухай, Христе, наші прохання за заступництвом Пресвятої Марії, Твоєї Матері і Цариці Апостолів.

Св. Йоан Павло ІІ.

 

Коронка до Непорочного Серця Марії

(молитися на розарії)

В. Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

На великих зернятках:

В.   Сповнене болем Непорочне Серце Марії.

У.   Проси за нас, які до Тебе прибігаємо.

На малих зернятках:

В.   Мати, рятуй нас,

У.   Заради полум'я Любові Твого Непорочного Серця.

На закінчення:

 Слава Отцю... (тричі)

 Мати Божа, розлий на все людство благодать Полум'я Твоєї Любові, нині і в годину смерті нашої. Амінь.