День молоді у Житомирі.

За традицією, двадцять третій рік поспіль з 27. 03.- 29.03.2015р. відбувся у Житомирі з'їзд молоді, і вже вкотре беруть участь молоді люди з багатьох областей України.
Гаслом цьогорічного Дня стали слова з нагірної проповіді Ісуса Христа: " блаженні чисті серцем". Це гасло співзвучне зі світовим ДМ, котрий у 2016р.відбудеться у Кракові, а також проголошеним папою Франциском роком богопосвяченого життя.
Сестри Серцянки брали активну участь у підготовці до ДДМ, як і у проведенні.
У п'ятницю урочисто відкрив Зустріч за традицією єпископ - сеньйор Ян Пурвінський.
Не забракло і богослужіння про мир.
А Святу Літургію очолив отець канонік, настоятель св. Софії, Віктор Маковський.
Наступним пунктом стало богослужіння сіми слів з хреста.
Особливістю цьогорічного Дня стало проведення т.з. експо пркликань, підчас якого кожен Орден і Згромадження мали змогу наочно продемонструвати своє завдання і харизму.Наше Згромадження підготувало презентацію як історії так і сьогоденної праці Сестер, а також майстер - клас, який прекрасно провела сестра Ядвіга, підчас котрого можна було власноруч приготувати великодню листівку.
У суботу відбувся флеш моб на тему чистоти серця.Молодь за таємним знаком від особи,котра вбрана у білий шарфик, розпочала малювати серця, а таємний знак подала саме наша Валерія, випускаючи мильні бульбашки. Закінченням стало гасло - заклик:" блаженні " - відповідь: "чисті серцем."
Завершилась зустріч традиційно процесією у вербну неділю та Святою Літургією, котру звершив архієпископ Петро Мальчук.