ДЕНЬ ЗОСЕРЕДЖЕННЯ ДЛЯ ДІВЧАТ.

     В Зарічанах з 07.09.- 09.09.2012р. відбувся наступний запланований день зосередження для дівчат, котрий провадив єпископ Віталій Скомаровський. Прекрасна осіння погода цих вихідних, допомагала віднові та поглибленню віри. 

Темою дня стали богослужіння до Серця Ісуса на основі об'явлень святій Марії Малгожаті. Отець пригадав історію цих об'явлень. Зокрема, пригадав Святого Апостола Йоана: "Бог є Любов", отже поконіння Серцю Ісуса - це відповідь на Божу пропозицію любові. А наступного дня,в суботу, у свято народження Богородиці Діви Марії, єпископ Віталій розповідав про історію об'явлень святій Катерині Лябуре, про чудесний медальйон, та  культ поклоніння і прославлення Найчистішого Серця Марії. Владика пригадав ту істину, що Марія вчить приймати хрест. Під хрестом стає Матір'ю Церкви.

  Отець єпископ привіз для поклоніння  мощі святого єпископа Зигмунта  Щенсного Філінського, апостола миру та національної згоди. Життя  котрого,  повязане з Україною, а саме з  Житомиром,   періодом навчання у семінарії (теперішній семінарійний костьол).

  Кожна з учасниць мала змогу довірити заступництву святого єпископа  усі справи що лежать на серці.