Година ласк.

Година Ласк Непорочно Зачатої Пречистої Діви Марії" — цілеві молитви і розважання це запалений смолоскип, який огріватиме серця вірних шанува­льників Матері Божої Містичної Троянди.
Пречиста Діва 11 разів являлася сестрі кармелітці Пєріні і в одній із Своїх появ лагід­ним та люблячим голосом промовила:
„Я — Непорочне Зачаття, Мати усіх ласк і Мати Мого Улюбленого Сина Ісуса. Моїм бажан­ням є, щоб кожного року 8 грудня опівдні була відбута Година Ласк. Багато духовних благодатей і фізичних благословень отрима­ють ті, які безперервно будуть молитися цієї години". Троянда є знаком любові, а Марія називається трояндою через любов, якою її Серце палало завжди до Господа Бога і до нас.
Людська природа в Ісусі Христі з'єднана з Божою при­родою в одній тільки особі — Особі Предвічного Слова.
Отже, Се­рце Ісуса є Серцем Бога і як таке заслуговує на честь і шану.
На думку Церкви, якщо шануємо знаряддя мук Відкупителя тому, що тільки доткнулися Його Тіла, то наскільки більше ми по­винні вшановувати саме Його Серце Серце, з'єднане з Особою Бо­жого Слова. Св. Церква проголошує і підтримує цю побожність.
Тож нехай година молитов роздумів про Ісусові стра­ждання та про ніжну материнську любов Матері Божої Містичної Троянди запалює нас до Любови Ісуса і Марії та до молитов за Церкву і наш народ.