Візит Президента Національної ради Австрії до дому св. Йосипа.

Сестри та діти дитячого будинку сімейного типу св. Йосипа, що в Києві,
мали можливість вітати в себе Президента Національної ради Австрії пана Вольфганга Соботка.
Його візиту до нас передували відвідини нашого дому Послом Австрії в Україні пані Герміне Поппелер, а також Кореспондента національного телеканалу Австрії пана Крістіана Вершютц, який зі своєю знімальною командою зняв цікавий сюжет про наше життя і візит Президента Національної ради Австрії.
Пан Вольфганг прибув в Україну з офіційним візитом, щоб зустрітись з Президентом Петром Порошенком, Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, а також з міським головою Києва Віталієм Кличком. Крім того, пан Соботка забажав зустрітись не лише з політичними діячами нашої країни, а й з громадськістю.
Така честь нам випала не випадково, бо Президент Парламенту Австрії турбується про налагодження миру між Україною і Росією.
Його ідея об‘єднання полягає в тому, що пан Вольфганг Соботка запросив 10 дітей з України і 10 дітей з Росії на зимовий відпочинок в своє рідне місто в Австрії.
Це об‘єднання він хоче почати з найменших. На дітей чекає різноманітна програма.
Пан Вольфганг Соботка зазначив, що для нього важливою є допомога дітям-сиротам з України, і розповів, що сам є батьком 8 дітей, тому розуміє на скільки важливо, щоб діти мали щасливе дитинство і можливість розвитку.
Під час візиту до нашого будинку, діти познайомили пана Соботка з нашими умовами проживання, показали свої малюнки, досягнення в грі на фортепіано та заспівали колядку.
У відповідь на відкритість дітей і сам пан Президент зіграв на фортепіано, так як в минулому він був викладачем музики та диригентом.
P.S.
Це була дуже щира і тепла зустріч, за яку ми вдячні Релігійній Місії Римо-Католицької Церкви «Карітас-Спес Україна» та організації «Kleine herzen” в Австрії, які є багатолітніми нашими партнерами.
Підготувала с. Оксана Штогрин.
Більше фото в галереї.