Відпочинок з Богом взимку.

Молодь і діти, в кількості 50 осіб,з кафедрального храму св. Софії з благословення настоятеля, отця каноніка Віктора Маковського, зібрались з 27.01 – 29.01.15р, у мальовничому Центрі «Caritas - Spes», що у Зарічанах, щоб разом молитись і відпочивати.
Темою відпочинку з Богом стала тема віри. Допомагали їм у цьому сестри Серцянки: с.Маріна і с. Гелена. Кожен день був насичений різноманітними заняттями: молитва і праця в групах перепліталась грою команд у сніжки. Головним пунктом дня стала участь у Святій Літургії, де учасники заносили до Господа також благання про мир в Батьківщині. Звершував Месу отець Лукас Пероззі.
Засніжений зарічанський ліс сприяв прекрасному відпочинку, не забракло і ковзанки з гірки і веселого вечора. Під час відпочинку діти навчалися служити ближньому, чергуючи у їдальні і піклуючись про наймолодших учасників. Діти, разом зі своїми аніматорами підготували прекрасну інсценізацію на біблійну тематику, а саме про Авраама, Йосипа єгипетського, Моїсея, і Марію.
Написавши собі на прощання побажання,після подяки аніматорам, Сестрам і Отцю, діти зі смутком в очах роз’їздились по домівках, адже дуже важко залишати природу і її зимову красу.
Підготувала с. Маріна Габінська.