ВІДНОВЛЕННЯ ДУХА.

Завершився І тур, щорічних реколекцій для Сестер Серцянок, що тривали з 26.03 - 01.04.2017р.у смт. Ярмолинці Хмельницької обл.

Провадив їх Отець Микола Лучок, домініканець, котрий служить при парафії Христа - Царя, що в м. Хмельницькому.

Головною темою стала притча про Сіяча і зерно з Євангелії від Луки 8. 4-15.

На початку Отець наблизив образи тих хто були довкола: натовп - спостерігачі, фарисеї і учні. Дав завдання визначитись в якій позиції є кожна учасниця реколекцій.Отець Микола  наголосив на віднові серця, бо монашество - продовження учнівства, це ті, хто близько Ісуса. 

Сестри слухаючи про зерно, приглядались до свого серця і кожна могла проаналізувати як з її серцем на цей момент. Чи воно при дорозі - життя в темряві,а темрява не пуста, це злі духи. Завдання їх - вбити все що Боже.На землі це роблять через людей, через брехню, приниження, ранення один одного.

Чи вкупі з тернем, що символізує створений світ. Бог і все Боже.Турботи і страхи які рухають людиною по житті. Це місце де бракує довіри до Бога. Без Бога від страху не визволитись.

Зерно, що впало на камінь, чи прикрите каменем, або закам'яніле серце - внаслідок замороженої  болі - це всі ситуації з минулого,які болять і означають, що їх треба омолити, впустити світло Христа і дати місце благодаті. І врешті зерно що в доброму грунті приносить плід - життя в зброї Божій, життя в  правді - близькі стосунки з Ісусом, молитва серцем.

Отець - Реколекціоніст наблизив тему пробачення, і пов'язані з ним етапи,щоб жити в благодаті. Відкрив процес переживання втрат, та повязаних з цим п'ять етапів.

На закінчення Отець побажав довготерпеливості, бо це важлива складова нашого життя, щоб не втікти від труднощів. Встояти в благодаті і терпеливості.

Завершились реколекції подячною Святою Літургією, подякою для Отця - Реколекціоніста, і сестрам котрі спричинились  і святковим обідом, після якого всі Сестри роз'їхались до місць свого служіння.

P.S. Дякуємо Сестрі Регіні за турботу про духа Сестер і організацію реколекцій, а Сестрам з Ярмолинець за організованість і гостинність.

Підготувала с. Людмила.