ВІДНОВИТИ ДУХА.

Для Сестер Серцянок з 04.03.- 10.03.в Ярмолинцях, тривав перший тур річних реколекцій.

Провадив реколекції отець Володимир домініканець.

Товаришували нам духовно святий євангелист Марко,та книга Мудрості.

Отець підкреслював про те, що Ісус - Вихователь, все що Він каже і робить є спасительне, навіть, коли гнівно виганяє торговців з єрусалимської святині,

а євангеліє не що інше, як інструкція для нашого самовиховання.

Виховання це допомога у самовихованні.

Роль вчителя - допомогти впорядкувати простір свого світу. Заповіді це добрі поради нашого Татуся.

На конференціях порушувались теми покликання людини до батьківства і материнства, професії, та чернечого покликання, сумління, шлюбів і способу їх переживання. Отець доторкав теми дарів,чеснот і вад, а також йшла мова про речі остаточні.

У п'ятницю розпорядок дня наших реколекцій дещо змінився.

Після  спільної хресної дороги і до 10.30 суботи, ми тривали на молитві перед виставленими Пресвятими дарами. Єднаючись зі святішим Отцем Папою Франциском, який закликав всіх про адорацію Пресвятих Дарів і молитву в його намірі. 

Завершились наші духовні вправи в суботу урочистою Святою Літургією під час котрої Сестри відновили свої монаші присяги Господу. На закінчення подяка для Отця і Сестер котрі нас вели дорогою реколекцій і нам служили, а також святковий обід.

P. S. Сердечно дякуємо с. Регіні за турботу і організацію реколекцій, а с.Галині та спільноті за сердечне прийняття та затишну атмосферу.Нехай Господь Ісус винагородить та святий наш отець Франциск!!! 

Більше фото в галереї.