Архієпископ Петро Мальчук.

Архієпископ Петро Мальчук (17.07.1965 — 27.05.2016)

27 травня 2016 року на 51 році життя перебуваючи на Євхаристійному Конгресі в Білорусії відійшов у вічність Архієпископ Петро Мальчук – Пастир Києво-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Сумуємо як і вся Католицька Церква в Україні сумує з приводу того, що відданий Христовий учень так швидко завершив земне паломництво, але водночас переповнені надією, що Архієпископ Петро перебуватиме з Господом на вічній трапезі і радітиме щастям споглядання Всевишнього.
Архієпископ Петро завжди відгукувався на прохання і потреби Сестер.Будучи Настоятелем Провінції провадив дні зосередження для сестер в Житомирі. Попри свої пастирські обов’язки і зайнятість уділявся для нашого Згромадження, проводячи для сестер оплаткову зустріч, перманентну формацію та зустріч для настоятельниць. Коли почув про важку хворобу нашої сестри,при нагоді провідав її. Також єпископ Петро очолював ювілейні урочистості 60- річчя життя і 25 -річчя вічних обітів Сестер.

Рідним, близьким Його Високопреосвященства Архієпископа Петра та вірним Києво-Житомирської Дієцезії, Сестри на чолі з Настоятельницею Вікаріату с.Регіною, виражають щире співчуття.
Закликаємо також усіх вірних католицької Церкви молитвою супроводити світлої пам’яті Владику Мальчука до брам неба.